Zájezd do Legolandu - pokyny k odjezdu

Autor: Redaktor <redakce@oszmasn.wz.cz>, Téma: Akce pořádané ZO, Vydáno dne: 09. 05. 2019

Tradiční zájezd ke Dni dětí do německého Legolandu se uskuteční v termínu 16. a 17. května 2019. Zájezd je již plně obsazen, pokyny k zájezdu byly hospodářkou rozeslány účastníkům

Pro shrnutí základní informace:
Odjezd:
16. května 2019 - sraz 12:30 hodin - parkoviště autobusů u tramvajové smyčky Smíchovské nádraží v Praze, mapa - zde.

Příjezd:
17. května 2019 - okolo 24:00 hodin - Praha hlavní nádraží

Do autobusu s sebou pohodlné oblečení, obal na svačiny každý vlastní, přestávky cca každé 3 hodiny, první na hranicích u McDonalds na Kateřině. Večeři zajistit z vlastních zdrojů z domova, případně v Langenau k dispozici restaurace ve městě.
Snídaně ráno v hotelu, přes den pobyt v parku, oběd v parku za stravenku v hodnotě 10 Euro, nutno celou vyčerpat, čerpání navíc se hradí hotově. Orientační cena jídel 8 - 13 Euro. Večeře na cestě zpět z vlastních zdrojů. Zastávka v ČR bude okolo 21. hodiny.
Další informace budou poskytnuty v autobuse.


Kontakt pro případ potíží k místu dojezdu: Eva Svobodová - tel. +420 774 229 247, kontakt pouze sms.