Muzikál Čas růží

Autor: Redaktor <redakce@oszmasn.wz.cz>, Téma: Akce pořádané ZO, Vydáno dne: 09. 02. 2017

ZO OSŽ Praha Masarykovo nádraží ve spolupráci se zaměstnavateli zajistila zakoupení vstupenek do hudebního divadla Karlín na muzikál Čas růží ...

Jedinečná symbióza písní, největších hitů z repertoáru Karla Gotta a původního scénáře Sagvana Tofi, to je připravovaný muzikál, který spatří světlo světa na jaře 2017 na scéně Hudebního divadla Karlín.

Těšte se na odhalení příběhu starého obrazu, který v sobě skrývá osud jedné velké celoživotní lásky! Čas růží vás již brzy pobaví i dojme! Vzpomínáte? Když jsem já byl tenkrát kluk, Jen se hádej, Svět má ty chvíle rád, Jdi za štěstím, Korunou si hodím, Nápoj lásky č. 10, Je jaká je, Když muž se ženou snídá a mnoho dalších ožije v muzikálových aranžích a pěveckém podání herců a zpěváků, kteří k hitům Karla Gotta přistoupí nově a zároveň s respektem, který si zaslouží!

ZO OSŽ zakoupila vstupenky na předpremiéru dne 10. března 2017 od 19:00 hodin do hudebního divadla v Karlíně v Praze. Cena za dvě vstupenky je 900,- Kč. Vstupenky jsou k dispozici u p. Černucké v administrativní kanceláři Masarykova nádraží, tel. +420 972 246 117.

Bližší informace o programu, obsazení a alternacích - zde