Tep Faktor

Autor: Redaktor <redakce@oszmasn.wz.cz>, Téma: Akce pořádané ZO, Vydáno dne: 10. 04. 2016

Pojeďte s námi pokořit sami sebe v české "pevnosti Boyard" - TEPFAKTORU v Chotilsku. Základní organizace OSŽ Praha Masarykovo n. ve spolupráci se zaměstnavateli zorganizovala soutěž v české "pevnosti Boyard"

TEPfaktor je inspirován pevností Boyard v tématu pirátů z Karibiku. V TEPfaktoru je především cesta cílem, nejdůležitější je dobře se pobavit, uvolnit a sehrát. Nemusíte se bát ani pavouků, klaustrofobie, nebo toho, že nejste sportovní typ. U nás zatím na žádný odporný hmyz sahat nemusíte, stísněné prostory, kde byste se báli uvíznutí, také nenajdete a herní úkoly si vyberete dle svého gusta a kondice bez nutnosti splnit vše. Herní úkoly řešit v libovolném pořadí.

Výprava za tímto dobrodružstvím se uskuteční 6. května 2016. Hra je naplánována od 14, 30 hodin a trvá zhruba 3 hodiny. Sraz na místě je nejpozději ve 14, 00 hodin.

Na akci bude vybírán příspěvek od zaměstnance ve výši 100,- Kč.

Doprava na akci je individuální, nicméně je naplánován společný odjezd účastníků autobusem z AN Praha - Na Knížecí v 12,55 hodin.

Bližší informace a přihlášky:
Petr Nepil, tel. 721 029 257, E-mail: nepil{at}seznam.cz

Na místě je možnost zakoupení kompletního občerstvení. Na akci se doporučuje sportovní oděv, výhodou jsou dlouhé kalhoty.

Bližší informace o hře na webových stránkách - www.tepfaktor.cz
Mapa místa konání - zde
Leták na akci - zde